Szegedi Tudományegyetem, Gyógyszerésztudományi Kar Ahol tudás és szándék találkozik

Hírek  --  Hírek  --  GYTK Hírarchívum  --  SZTE GYTK 2011. szeptember

Letették az esküt a gólyák

DSC_5020a

Több mint 100 hallgató vált egyetemi polgárrá a GYTK-n

2011. szeptember 09.

A Gyógyszerésztudományi Karon 98 magyar és 22 angol nyelvű klépzésben résztvevő elsőéves hallgató kezdte meg tanulmányait szeptemberben. Az ünnepélyes eskütételre 2011. szeptember 5-én került sor a Kar tantermében. A megjelenteket Lantos Ilona Dékáni Hivatalvezető asszony üdvözölte. Vezetésével a magyar, míg Bánfi Alexandra, a Külföldi Hallgatók Oktatási Központ és Tanulmányi Osztály tanulmányi előadójának vezetésével az angol nyelvű hallgatók tették le az esküt.

DSC_4958

Az elsőéves magyar hallgatókat Csóka Ildikó oktatási dákánhelyettes, míg az angol hallgatókat Gáspár Róbert beiskolázási és közkapcsolati dékánhelyettes köszöntötte a Kar nevében.

Az eskütétlen készült képek itt megtekinthetőek