BTK_741s_szentgyorgyi_anna

A szegedi bölcsészek helyezései az XXXI. OTDK-n

A Had- és rendészettudományi szekció kivételével lezajlottak a XXXI. OTDK keretében megszervezett hallgatói konferenciák. A szegedi bölcsészek az előző évekhez híven most is sok díjat szereztek meg: összesítve 9 első díjat, 7 második díjat, 9 harmadik díjat és 10 különdíjat hoztak el.

Humán Tudományi Szekció (4 első, 4 második, 6 harmadik, 2 különdíj)

I. helyezés

- Huber Máté Imre (Szociolingvisztika, nyelvpolitika, kontaktusvizsgálat; témavezető: dr. Fenyvesi Anna)

- Rácz Anita (Német nyelvészet; témavezető: dr. Scheibl György)

- Miháczi-Pálfi Anett (Régészet; témavezető: dr. B. Tóth Ágnes)

- Csernus-L. Szilveszter (Gondolkodás, emlékezet és kultúra a dualizmus korában; témavezető: dr. Pelyach István)

II. helyezés

- dr. Steinbachné Bobok Anna Ilona (Modern magyar irodalom II.; témavezető: dr. Fogarasi György)

- Huszár Tamara (Kortárs magyar irodalom II.; témavezető: dr. Török Ervin)

- Orbázi Melinda (Francia irodalom; témavezető: dr. Pálfy Miklós)

- Bíró Gyöngyvér (Régészet; témavezető: dr. Wolf Mária)

III. helyezés

- Szebenyi Tamás (Ókortudomány; témavezető: dr. Kulcsár Valéria)

- Grezsa Bence (Orientalisztika; témavezető: Dr. Kempf Bajarma)

- Aradi Csenge Eszter (Összehasonlító irodalomtudomány; témavezető: dr. Balázs Péter)

- Bodóné Hofecker Zsuzsanna (Összehasonlító irodalomtudomány; témavezető: dr. Gyimesi Tímea, dr. Sutyák Tibor)

- Szolnoki Zoltán (Középkori egyetemes történelem; témavezető: dr. Galamb György)

- Stomfai Márk (20. századi egyetemes történelem; témavezető: Dr. Ferwagner Péter Ákos)

Különdíj

- Sallai Boglárka Judit (Angol nyelvű irodalom és kultúra III.; témavezető: dr. Kovács Ágnes Zsófia)

- Garamvölgyi Luca (Szemantika, pragmatika, diskurzuselemzés, kognitív nyelvészet; témavezető: dr. Schirm Anita)

Pedagógia, Pszichológia, Andragógia, Könyvtártudomány Szekció (3 első, 1 második, 2 harmadik, 7 különdíj)

I. helyezés

- Debreczeni Dániel Géza (Fejlesztés – oktatás – nevelés I.; témavezető: prof. dr. Csapó Benő)

- Rausch Attila (5. Hátrányos helyzet, gyermekvédelem; témavezető: Fejes József Balázs)

- Lauter Adrienn – Polner Bertalan Kristóf (2. Alkalmazott pszichológia II.; témavezető: dr. Orosz Gábor)

II. helyezés

- Kovács Ildikó – Németh Viola Luca (Személyiségpszichológia I.; témavezető: Andó Bálint)

III. helyezés

- Wittmann Victoria (1. Alkalmazott pszichológia I.; témavezető: dr. Szabó Éva)

- Juhász Dóra (Általános lélektan III.; témavezető dr. Németh Dezső – Janacsek Karolina)

Különdíj

- Kékes Szabó Marietta, (1. Alkalmazott pszichológia I.; témavezető: dr. Kőváry Zoltán)

- Dombi Edina (Fejlődéslélektan; témavezető: Janacsek Karolina, dr. Németh Dezső)

- Kresznerits Szilvia – Porpáczi Júlia (Általános lélektan I.; témavezető: dr. Németh Dezső – Janacsek Karolina)

- Szabó Hangya Lilla – Szentes Barbara (Általános lélektan II.; témavezető: Hallgató Emese)

- Volosin Márta (Általános lélektan II.; témavezető: dr. Németh Dezső)

- Urbán Gábor (témavezető: dr. Németh Dezső – Janacsek Karolina)

- Korom Márta – László Szandra (Szociálpszichológia; témavezető: dr. Orosz Gábor)

Társadalomtudományi Szekció (2 első, 1 második, 1 különdíj)

I. helyezés

- Béki Orsolya (Szociológia IV.; témavezető: dr. Balog Iván)

- Erdei Lilla (Filmtudomány; témavezető: dr. Füzi Izabella)

II. helyezés

- Zemankó Anikó (Filmtudomány; témavezető: dr. Füzi Izabella)

Különdíj

-Takács Gábor (Vallás- és hittudomány; témavezető: Szilárdi Réka)

Tanulás- és Tanítás-módszertani, Tudástechnológiai Szekció (1 második díj)

II. helyezés

- Bús Enikő (Felsőoktatás pedagógiája; témavezető: dr. Korom Erzsébet)

Biológia Szekció (1 harmadik díj)

III. helyezés

- Kóródi Kitti - Mácsai Villő- Zsadányi Zsuzsa (témavezető: dr. Tisljár Roland)

Friss Hírek

Friss Hírek RSS

boritokep__12_

A Szegedi Tudományegyetem Bölcsészet- és Társadalomtudományi Kar Pszichológiai Intézete ügyvivő szakértő/intézeti ügyintéző munkatársat keres, határozatlan idejű munkaviszonyra.

Jelentkezési határidő: 2024. április 10. (szerda)