A Bölcsészettudományi Kar pályázatot hirdet kiegészítő mobilitási támogatás elnyerésére

Kik pályázhatnak? Akik a 2013/2014-es tanév első félévére ERASMUS, illetve egyéb részfinanszírozású külföldi ösztöndíjra, részképzésre, szakmai gyakorlatra elfogadott pályázattal rendelkeznek.

A támogatás mértéke: max. 30 000 Ft egyszeri támogatás.

A pályázás módja: Az előzetesen külföldi ösztöndíjat elnyert hallgatók pályázatot nyújtanak be a Modulón keresztül (Beadás -> BTK TO -> Nemzetközi Mobilitási Alap ösztöndíj pályázat), melynek kötelező elemei:

- igazolás az ösztöndíj elnyeréséről

- mobilitási űrlap (ösztöndíj időtartama, célország, ösztöndíj havi összege)

A pályázat elbírálásának szempontjai:

- tanulmányi átlag (korrigált kreditindex): 100 pont

- a kiutazás időtartama: 50 pont

- az elnyert ösztöndíj havi összege: 50 pont (fordítottan arányos a megítélt pontszámmal)

Előnyben részesítési szempontok (csatolt igazolás megléte esetén): 20 pont

- OTDK-helyezés

- tudományos publikáció

- nemzetközi együttműködésben végzett képzés

A pályázat benyújtásának határideje: 2013. október 31. éjfél.

Technikai segítséget lehet kérni a Modulo felületén lévő Kérdések menüpontban lévő üzenetküldés opció használatával.

A Nemzetközi hallgatói mobilitási szabályzat megtekinthető itt: http://www.arts.u-szeged.hu/karunkrol/szabalyzatok

Friss Hírek

Friss Hírek RSS

boritokep__12_

A Szegedi Tudományegyetem Bölcsészet- és Társadalomtudományi Kar Pszichológiai Intézete ügyvivő szakértő/intézeti ügyintéző munkatársat keres, határozatlan idejű munkaviszonyra.

Jelentkezési határidő: 2024. április 10. (szerda)