boritokep__12_

Angol nyelvtudással rendelkező ügyvivő szakértőt keres a BTK Pszichológiai Intézete

A Szegedi Tudományegyetem Bölcsészet- és Társadalomtudományi Kar Pszichológiai Intézete ügyvivő szakértő/intézeti ügyintéző munkatársat keres, határozatlan idejű munkaviszonyra.

Jelentkezési határidő: 2024. április 10. (szerda)

Munkáltatói jogkör gyakorlója:

Prof. Dr. Gyenge Zoltán dékán

Szervezeti egység megnevezése:

Munkavégzés helye:

SZTE Bölcsészet- és Társadalomtudományi Kar

Pszichológiai Intézet, 6722 Szeged, Egyetem u. 2.

Munkakör betölthetőségének legkorábbi tervezett időpontja:

2024. május 15.

Jogviszony időtartama:

határozatlan idejű munkaviszony

Foglalkoztatás jellege:

teljes munkaidő (heti 40 óra); munkaidő: H-Cs 7:30-16:00, P 7:30-13:30, ebédidő: fél óra/nap

A munkakörbe tartozó lényeges feladatok:

• az angol nyelvű pszichológia képzés oktatásszervezési feladatainak ellátása, valamint az ezzel kapcsolatos adminisztráció, nyilvántartások vezetése,
  • angol nyelvű órák, kurzusok meghirdetése az egyetem tanulmányi rendszerében,
  • tájékoztatás tanulmányi ügyekben angol és magyar nyelven,
  • részvétel tájékoztató anyagok készítésében,
  • kapcsolattartás az oktatókkal,
  • MTMT adminisztráció,
  • adatszolgáltatás és együttműködés a kar központi irányításával.

Amit kínálunk:

• teljes munkaidős foglalkoztatás, határozatlan időre szóló kinevezéssel
  • 3 hónapos próbaidő
  • támogató környezet, segítőkész és összetartó csapat

Az álláshoz tartozó elvárások:

• felsőfokú (legalább alapszakos) végzettség
  • magas szintű angol nyelvtudás
  • erkölcsi bizonyítvány
  • MS Office haladó szintű ismerete (Excel, Word)

Készségek, kompetenciák:

• jó kommunikációs készség szóban és írásban angol és magyar nyelven
  • kiváló helyesírás angol és magyar nyelven
  • precizitás, megoldásközpontú szemlélet
  • képesség az önálló munkavégzésre, de a csapatmunkára is
  • magas stressztűrő képesség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

• az SZTE-en használt informatikai rendszerek (Neptun, CooSpace, Modulo) ismerete
  • hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat

A jelentkezés adatai:

A pályázatnak tartalmaznia kell:

• részletes szakmai önéletrajz
  • motivációs levél bérigény megjelölésével
  • a végzettség, szakképzettség, szakképesítés megszerzését tanúsító okirat, nyelvvizsga bizonyítvány másolata (ha van)
  • három hónapnál nem régebbi hatósági erkölcsi bizonyítvány másolata annak igazolására, hogy a bűnügyi nyilvántartási rendszer adatai alapján büntetlen előéletű, és nem áll foglalkozástól vagy tevékenységtől való eltiltás hatálya alatt (Nftv. 24. § (5)) (Ez az igazolás pótlólag is benyújtható.)
  • minden olyan dokumentum, irat másolata, amelyet a pályázat elbírálása szempontjából fontosnak tart
  • hozzájáruló nyilatkozat arról, hogy a pályázati anyagban foglalt személyes adatainak a pályázati eljárással összefüggésben szükséges kezeléséhez hozzájárul, anyagait a vonatkozó jogszabályok és az SZMSZ szerint erre jogosult bizottságok és testületek megismerhetik

A pályázat benyújtásának módja:

A pályázatokat elektronikusan a kelemen@arts.u-szeged.hu címre várjuk.

Technikai elvárások:

• a csatolmányokat pdf-ben kérjük, méretük együttesen nem lehet nagyobb 7 MB-nál (a teljes levél nagysága maximum 10 MB lehet),
  • a file-ok elnevezése tartalmazza a nevet és a dokumentum megnevezését (pl.: XY_önéletrajz.pdf).
  • Annak érdekében, hogy biztosan ne keveredjen el semmi, ha egy levélbe nem fér bele az összes csatolmány, a második levelet az elsőhöz kapcsolva küldje el, ne változtassa meg a levél tárgyát és hagyja benne az eredeti üzenet szövegét.

Jelentkezési határidő: 2024. április 10. (szerda)

A pályázat elbírálásának módja, rendje: A benyújtott pályázatok előbírálata után a kiválasztott pályázók személyes meghallgatását követően történik a döntés.

A pályázat elbírálásának tervezett határideje: 2024. április 26.

Friss Hírek

Friss Hírek RSS

Boritokep_36

Hetvenhét kutató, köztük az SZTE Bölcsészet- és Társadalomtudományi kar öt munkatársa vette át 2024 áprilisában az MTA doktora címért járó oklevelet. Az Országos Széchényi Könyvtárban szervezett ünnepélyes átadón várták azon kutatókat, akik kiemelkedő tudományos munkásságukat egy doktori műben összegezték, eredményeik egy kiemelt részét pedig sikeresen megvédték.