Borze

Duális börze a TIK-ben

2022. február 02.
1 perc

A Szegedi Tudományegyetem, az Agro Talentis Cégcsoport és a régió Szakképzési Centrumai közösen rendezik meg a Gyakorlatorientált Képzési Börzét.

Link küldésLink küldés

A rendezvény 2022. február 9-én, szerdán 09:00 órakor kezdődik Szegeden, a József Attila Tanulmányi és Információs Központban.

A börzén a Szegedi Tudományegyetem Mérnöki-, Mezőgazdasági valamint Természettudományi és Informatikai Kara mutatja be duális és kooperatív képzéseit, az Agro Talentis Cégcsoporthoz tartozó hat vállalati partner pedig interaktív programmal készül a középiskolás diákok és az elsőéves egyetemisták számára:

- a Csabatáj Zrt. árutojás termelő és növénytermesztő tevékenységét,

- a Gallicoop Zrt. a zárt rendszerű pulykahústermelő integrációt,

- a Hidasháti Zrt. az öntözéses növénytermesztést,

- a KALL Ingredients az izocukor gyártást,

- a Szarvasi Agrár Zrt. a növénytermesztés, tejelő szarvasmarhatenyésztés, rizs- és szemestermény feldolgozás,

- a Viresol Kft. pedig a gabonafeldolgozó, keményítő- és alapanyaggyártást mutatja be a diákoknak.

Szeretnél az egyetem mellett havi fix fizetést kapni?

Válaszd a duális képzést!

Gyere el a TIK-be és ismerkedj meg néhány partnercéggel!

A Gyakorlatorientált Képzési Börze meghívója ITT elérhető!

Link küldésLink küldés