Tanévnyitó ünnepséget tartottak a Juhász Gyula Pedagógusképző Karon

2010. szeptember 07.
1 perc

A Szegedi Tudományegyetem Juhász Gyula Pedagógusképző Kara 2010. szeptember 5-én tartotta tanévnyitó ünnepségét.

Link küldésLink küldés

A Belvárosi mozi nagytermét megtöltötték az első éves hallgatók. A színpadon helyet foglalt a díszelnökség :

dr. Galambos Gábor professzor, a kar dékánja,

dr. Pukánszky Béla professzor, rektorhelyettes, a kar tudományos dékánhelyettese

dr. Gál József egyetemi docens, a Mérnöki Kar tudományos és nemzetközi kapcsolatokért felelős dékánhelyettese

dr. Szász Géza egyetemi docens, a Bölcsészettudományi Kar ifjúsági és gazdasági dékánhelyettese,

Szolgáné dr. Rózsa Zsuzsanna hivatalvezető asszony,

és Ament Balázs elnök, a Hallgatói Önkormányzat elnöke

A Taláros Testületben vezetői szinten képviseltették magukat a kar intézetei és tanszékei. A Juhász Gyula Gyakorló Általános Iskola tanulóinak ünnepi műsora után dr. Galambos Gábor dékán köszöntötte az első éveseket, átfogó képet adott az új hallgatóknak a karról, annak helyzetéről és az intézmény adta számtalan lehetőségről. Az első évesek ünnepélyes fogadalomtétele után Ament Balázs HÖK-elnök köszöntő szavai következtek. A tanévnyitó ünnepség zárásaként Szolgáné dr. Rózsa Zsuzsanna hivatalvezető asszony a kar új kollégáiat mutatta be az egybegyűlteknek.

Link küldésLink küldés