Új tanév új SzemeSZTEr a szegedi VTV-ben

2012. szeptember 16.

Szeptember 18-án este 8 órától új műsorral jelentkezik a SzemeSZTEr.

Link küldésLink küldés

Az SZTE egyetemi magazinja új műsorral jelentkezik szeptember 18-án (kedden) 20 órától a VTV Szeged csatornán. A SzemeSZTEr elsősorban az elsőévesekkel foglalkozik. Rövid összefoglaló készült a tanévnyitóról, megtudhatják mit ír alá az a gólya, aki államilag finanszírozott helyre került. Kiderül: mennyire volt sikeres a GTK hallgatói ösztöndíj programja az önköltséges képzésre felvettek körében. A körkérdéssel arról faggatják a hallgatókat, megéri-e nekik diákhitelt felvenni.

Folytatódik a SzemeSZTEr két sikeres sorozata is. A tehetséges hallgató rovatban most egy szenvedélyes fotós leendő mérnököt ismerhetnek meg a nézők, a főző rovat, a KoleSZTErin legújabb remeke a sokszínű bundás kenyér.

Az egyetemi magazin műsorvezetői: Nánási Anita és Őszi Tamás, szerkesztője: Hajdu Zsófia. A műsor az SZTE Médiacentrum megbízásából az SZTE BTK TV Stúdiójában készült.

Link küldésLink küldés