Tudásportál  --  Tudásportál  --  Hírek  --  2013

Nyitott program a Szent-Györgyi Tanulmányi Verseny döntője

Várják a szurkolókat, a nézőket az SZTE Szent-Györgyi Tanulmányi Verseny döntőjére. A középiskolások vetélkedőjét 2013. november 29-én 12 óra 45 perctől rendezik az SZTE ÁOK Dóm téri oktatási épületében.

LOGO_FBSSZ2013. november 29-én rendezi meg a Szent-Györgyi Tanulmányi Versenyt. Az SZTE középiskolásoknak hirdetett vetélkedőjére 25 csapat nevezett. A nemzetközi tanulmányi verseny döntőjét 12 óra 45 perctől 15 óráig az SZTE Általános Orvostudományi Kar úgynevezett nagy oktatási épületében (Szeged, Dóm tér 13.) tartják, arra minden érdeklődőt szeretettel várnak.

Újdonság, hogy az idei Szent-Györgyi Albert Tanulmányi Verseny összekapcsolódik a Szegedi Tudós Akadémia programsorozatával (www.nobel-szeged.hu). November 29-én és 30-án az ország húsz legjobb középiskolai biológiatanárát („Szent-Györgyi Tanárok”), illetve az ő legkiemelkedőbb eredményeket elért 12. osztályos diákjaikat („Szent-Györgyi Ifjúk”) látja vendégül Szegeden a Szegedi Orvosbiológiai Kutatások Jövőjéért Alapítvány.

A Szegedi Tudós Akadémia Szent-Györgyi Ifjak, Diákok, Tanárok és Mentorok Találkozójának programja itt olvasható:

A programfüzet itt letölthető:

SZTEinfo

Korábban írtuk:

A Szegedi Tudós Akadémia is kapcsolódik a Szent-Györgyi Albert Tanulmányi Versenyhez

Sport1_230x154.png