Tudásportál  --  Tudásportál  --  Hírek  --  2013

A lengyel külpolitikáról rendeznek workshopot az SZTE-n

Roman Kowalskival, Lengyelország budapesti nagykövetével is eszmét cserélhetnek a Szegedi Tudományegyetem nemzetközi tanulmányok és politológia szakos hallgatói.

Az SZTE Állam- és Jogtudományi Kar Nemzetközi és Regionális Tanulmányok Intézet „A visegrádi országok külkapcsolatai” című kurzus keretében workshopot rendez a lengyel külpolitika aktuális kérdéseiről. Az április 16-án (kedden) 16 órakor kezdődő esemény keretében a kurzuson részt vevő hallgatók mutatják be Lengyelország és az Európai Unió, a NATO vagy éppen Oroszország kapcsolatát. Az elhangzott előadásokra Roman Kowalski, a Lengyel Köztársaság budapesti nagykövete reflektál. A program helyszíne az SZTE ÁJTK Kari Társalgója (Szeged, Tisza Lajos krt. 54. III. emelet).

A fórum minden nemzetközi tanulmányok és politológia szakos hallgató számára nyitott. A kurzus meghirdetését és a hozzá kapcsolódó programok megvalósítását a Nemzetközi Visegrádi Alap támogatja.

SZTEinfo

Sport1_230x154.png