Tudásportál  --  Tudásportál  --  Hírek  --  2013

Meet the scientist előadás

Tudós a középiskolások között – Bagyinka Csaba biofizikus tart előadást február 13-án 14 óra 15 perctől az SZTE gyakorló gimnáziumában.

A Magyar Innovációs Szövetség folytatja a „Meet the scientist” projektet, a Magyar Fulbright Bizottsággal és az Amerikai Egyesült Államok Nagykövetségével együttműködve. A program célja a műszaki és természettudományok, illetve az amerikai tanulmányi lehetőségek népszerűsítése a magyar középiskolások körében.

A program (30 perces előadás és 30 perces bemutató kísérlet) egyik előadását a Szegedi Tudományegyetem Ságvári gyakorló gimnáziumában tartják 2013. február 13-án (szerdán) 14 óra 15 perctől a díszteremben. Előadó Bagyinka Csaba, biofizikus, aki az MTA Szegedi Biológiai Központ Biofizikai Intézet munkatársa.

Köszöntőt mond Mogyorósi Péter innovációs tanácsadó, a Magyar Innovációs Szövetség dél-alföldi vezetője. Minden érdeklődőt várnak.

SZTEinfo

Sport1_230x154.png