Tudásportál  --  Tudásportál  --  Hírek  --  2013

Diagnosztikai mérések fejlesztéséről az SZTEtv-ben

Az SZTEtv egy kisfilmen keresztül mutatja be a fiatal diákok teljesítményét értékelő projekt nyitókonferenciáját.

A diagnosztikai mérések fejlesztése című projekt elérkezett a második fázisához, aminek alkalmából tavaly november 7-én a szegedi Tisza Szállóban egy konferenciát tartottak, melyen többek közt az SZTEtv stábja is ott volt. Az általuk készített összefoglaló filmből megtudhatjuk, miért van szükség a diagnosztikai mérések fejlesztésére, megismerhetjük a projekt különböző fázist, és betekintést nyerhetünk az internetes feladatgyűjteménybe, más néven eDiába.

SZTEinfo

• Szorgalmi időszak
    szeptember 05. - december 10.
  • 26.Őszi Kulturális Fesztivál -Psychart24 – 24 órás művészeti maraton
    október 07. - október 08.
  • Vers délben – Verset mond: Dr. Patyi Zsófia egyetemi tanársegéd, oktatási főelőadó (SZTE Oktatási Igazgatóság) II.
  • 26. Őszi Kulturális Fesztivál - A Szegedi Don Quijote – Petri Csathó Ferenc
  • 26. Őszi Kulturális Fesztivál - A Benedekfi Testvérek hegedű – zongora estje