Tudásportál  --  Tudásportál  --  Hírek  --  2013

Március 13-áig lehet leadni a Campus Hungary-pályázatokat

A Campus Hungary ösztöndíjakra 2013. március 13-án éjfélig lehet benyújtani a pályázatokat kizárólag elektronikus úton, a www.campushungary.hu weboldalon.

A Balassi Intézet új Campus Hungary-ösztöndíjakat hirdetett meg a magyarországi felsőoktatási intézmények hallgatói részére. A féléves részképzés mellett szakmai gyakorlatra, rövid és csoportos tanulmányútra is lehet pályázni. Az ösztöndíjakra bármely akkreditált magyarországi felsőoktatási intézmény hallgatója benyújthatja pályázatát, aki rendelkezik aktív hallgatói jogviszonnyal, már elvégzett két félévet, legalább középfokon beszéli a pályázott tevékenység nyelvét, és vállalja, hogy hazaérkezését követően eleget tesz beszámolási kötelezettségeinek, valamint a küldő, illetve fogadó intézménye támogatja pályázatát.

A program különlegessége, hogy a hallgatók mellett oktatók és az egyetemi adminisztrációs személyzet is élhet a lehetőséggel.

A pályázatok benyújtási határideje: március 13-a éjfél.

Bővebb információ: http://www.campushungary.hu/

SZTEinfo