Sajtóarchívum

2700 napkollektort telepít az épületeire az SZTE

2011. május 24.
1 perc

Két, energetikai szempontból rendkívül jelentős infrastruktúra-fejlesztési projektet mutatnak be a Szegedi Tudományegyetemen. A SZTE-TTIK régi biológiai épület energetikai korszerűsítése és a napelemes energiatermelés 27 helyszínen, 2754 napelemmel történő megvalósítása a KEOP támogatásával valósul majd meg. A két projektben elnyert támogatás összesen több mint 1 milliárd forint.

Link küldésLink küldés

A projekteket Bencsik János klíma és energiaügyi államtitkár és Szabó Gábor rektor sajtótájékoztatón mutatja be 2011. május 26-án, csütörtökön 14.15 órakor a Szegedi Tudományegyetem József Attila Tanulmányi és Információs Központban (Szeged, Ady tér 10.). A sajtótájékoztatót követően lehetőség lesz a beruházások helyszínének megtekintésére.

A sajtótájékoztatóra és a helyszínbejárásra tisztelettel meghívjuk, megjelenésére számítunk. Kérjük, részvételi szándékát 2011. május 25-én 12.00 óráig jelezze a szovivo@rekt.u-szeged.hu email címre.

uszt_logo_rgb  kohezios_alap

Link küldésLink küldés