Sajtóarchívum

Sajtómeghívó - A Reformáció Emlékbizottság által támogatott pályázaton elnyert Bibliák átadása

2017. december 12.
1 perc

A Szegedi Tudományegyetem Szent-Györgyi Albert Klinikai Központ tisztelettel meghívja Önt 2017. december 14-én (csütörtökön), 13 órára a reformáció folyamatának 500. évfordulója alkalmából a Reformáció Emlékbizottság által támogatott pályázaton elnyert Bibliák sajtó számára nyilvános átadására. Helyszín: SZTE SZAKK Szülészeti és Nőgyógyászati Klinika könyvtára (6725 Szeged, Semmelweis u. 1.)

Az eseményen jelen lesz:

Prof. Dr. Dr. Piffkó József orvosigazgató, SZTE Szent-Györgyi Albert Klinikai Központ

Prof. Dr. Németh Gábor tanszékvezető egyetemi tanár, SZTE SZAKK Szülészeti és Nőgyógyászati Klinika

Matosné Bokor Anikó református kórházlelkész

Protestáns Felekezetek képviselői

Az eseményre tisztelettel várjuk a sajtó munkatársait.