2024. március 28., csütörtök English version
2009. Májusi rendezvények
elKÉPesztők – Playback Színház
Az SZTE Egyetemi Életvezetési Tanácsadó Központ és a Diákcentrum Universitas Alapítvány előadása.
Címkék: EseményEgyetemi TavaszKulturális Iroda

A társulat a közönség soraiban ülők érzelmeit, élettörténetük változatos pillanatképeit jeleníti meg improvizációs színházi technika segítségével. Egy játékmester segíti a közönség bevonódását a játékba. Nem szokványos színházi produkcióról van szó, nincs előre megírt darab, a közönség az író és a rendező, a színpadon játszók a hozott hangulatotokat, személyes történeteket formába öntik, eljátsszák és megújított élményként adják vissza a mesélőnek. A produkciók az improvizáció jellegéből fakadóan egyszeriek és megismételhetetlenek.
Előadók: Bálint Sára, Hegyi-Tóth Erika, Horváth Judit, Molnár Edit, Tarnay Kata, Katona Miklós, Kígyós Tamás, Kuba Péter, Sebő Tamás

Millenniumi Klub, Dugonics tér 12.
Május 8. Péntek 19.00

Egyetemi Tavasz programfüzet