2022. augusztus 13., szombat English version
2009. Szeptemberi rendezvények
Ünnepség az SZTE BTK-n
Címkék: EseményBTK
Díszdiplomákat adnak át, a köztársasági ösztöndíjat elnyert hallgatókat köszöntik, valamint díszüvegablakokat avatnak az SZTE Bölcsészettudományi Karán szeptember 19-én 10.30-tól.
A Szegedi Tudományegyetem Bölcsészettudományi Kara a Radnóti-emlékév jegyében rendezi meg díszdiploma-átadási ünnepségét az auditórium maximumban 65, 60 és 50 éve végzett középiskolai tanároknak. A díszokleveleket Csernus Sándor, a Bölcsészettudományi Kar dékánja adja át. Ezen ünnepség keretei között köszöntik a kar 2009/2010. tanévre köztársasági ösztöndíjat elnyert hallgatóit.
Az oklevelek átadását követően felavatják a Bölcsészettudományi Kar Egyetem utcai épületének első emeleti lépcsőfordulójában található új díszüvegablakokat, melyeket Kovács Keve adjunktus, üvegtervező-grafikus művész irányításával a Juhász Gyula Pedagógusképző Kar rajz szakos növendékei készítettek el a Bölcsészettudományi Karral való szakmai együttműködés keretében.
Helyszín: a BTK főépülete (Egyetem u. 2.).

Címkék

BTK  Esemény

• Pataki Tibor- SAJÁT KÖNYVTÁR című kiállítása
    július 14. - augusztus 21.
  • Pót záróvizsgára jelentkezés időpontja
    július 22. - augusztus 19.
  • Kloáka-kanális-klozet- Szeged csatornázásának kultúrtörténete
    július 27. - március 30.
  • Adategyeztető űrlap kitöltése
    augusztus 01. - augusztus 20.
  • A személyes ügyintézés szünetel a GYTK Tanulmányi Osztályán!
    augusztus 04. - augusztus 18.