2024. április 19., péntek English version
2009. Szeptemberi rendezvények
Ünnepség az SZTE BTK-n
Címkék: EseményBTK
Díszdiplomákat adnak át, a köztársasági ösztöndíjat elnyert hallgatókat köszöntik, valamint díszüvegablakokat avatnak az SZTE Bölcsészettudományi Karán szeptember 19-én 10.30-tól.
A Szegedi Tudományegyetem Bölcsészettudományi Kara a Radnóti-emlékév jegyében rendezi meg díszdiploma-átadási ünnepségét az auditórium maximumban 65, 60 és 50 éve végzett középiskolai tanároknak. A díszokleveleket Csernus Sándor, a Bölcsészettudományi Kar dékánja adja át. Ezen ünnepség keretei között köszöntik a kar 2009/2010. tanévre köztársasági ösztöndíjat elnyert hallgatóit.
Az oklevelek átadását követően felavatják a Bölcsészettudományi Kar Egyetem utcai épületének első emeleti lépcsőfordulójában található új díszüvegablakokat, melyeket Kovács Keve adjunktus, üvegtervező-grafikus művész irányításával a Juhász Gyula Pedagógusképző Kar rajz szakos növendékei készítettek el a Bölcsészettudományi Karral való szakmai együttműködés keretében.
Helyszín: a BTK főépülete (Egyetem u. 2.).