2024. március 29., péntek English version

Archívum  --  2009  --  6. szám - 2009. április 6.  --  Sport
Sport
A Maty-éri olim­pi­ai köz­pont vi­zén ren­de­zik 2010. au­gusz­tus 13-15. kö­zött a XI. Egyetemi-Főiskolai Eve­zős-vi­lág­baj­nok­sá­got. A Sze­ge­di Tu­do­mány­egye­tem már bi­zo­nyí­tot­ta, hogy helyt áll fel­ső­ok­ta­tá­si vi­lág­ver­seny ren­de­ző­je­ként, hi­szen a 2006-os fal­lab­da-vi­lág­baj­nok­ság meg­szer­ve­zé­sé­ben és le­bo­nyo­lí­tás­ban szin­te tök­éle­te­set al­ko­tott – nyi­lat­koz­ta la­punk­nak Sza­bó Jó­zsef, az SZTE Sport­köz­pont ve­ze­tő­je.
Az idő­já­rás ked­ve­ző­vé vá­lá­sa, a ta­vasz be­kö­szön­te a sza­bad­té­ri te­nisz­idény kez­de­tét je­len­ti a Sze­ge­di Tu­do­mány­egye­te­men is. Az újszege­di Er­zsé­bet Li­ge­ti Te­nisz­köz­pont hat, min­dent igényt ki­elé­gí­tő sa­la­kos pá­lyá­val vár­ja a spor­tol­ni vá­gyó­kat egé­szen ok­tó­be­rig.
Címkék: Sport