2021. december 8., szerda English version
Archívum  --  2010  --  4. szám - 2010. március 16.  --  Riport
Riport
2010. március 28.
Az egye­te­mi kur­zu­so­kon sok min­dent meg­ta­ní­ta­nak, a vé­ge fe­lé már biz­tos és – jobb eset­ben – hasz­nál­ha­tó tu­dás van a hall­ga­tók bir­to­ká­ban. Csak va­la­hogy ez még­is ke­vés­nek tü­nik, ami­kor az em­ber fia-lá­nya egy ál­lás­in­ter­jún el­fe­lej­ti a sa­ját ne­vét is. Vagy ami­kor szak­mai gya­kor­la­ti hely­re kell pá­lyáz­ni, és rá­jön, hogy azt se tud­ja, ilyen­kor mi­lyen le­he­tő­sé­gei van­nak. Az SZTE Ta­va­szi Ál­lás­bör­ze már ti­zen­ötö­dik al­ka­lom­mal igye­ke­zett se­gí­te­ni azok­nak (is), akik úgy ér­zik, nem lát­ják a fényt az alag­út vé­gén.
Címkék: Riport

• Szorgalmi időszak 2021/22 I. félév
    szeptember 06. - december 11.
  • Szorgalmi időszak
    szeptember 06. - december 11.
  • 2021/22-es tanév szorgalmi időszak
    szeptember 09. - december 13.
  • Máthé András fotóművész: Egy kis életmű című kiállítása
    november 25. - december 12.
  • Szeged Street Photography Collective Kiállítás
    december 01. - december 17.