Szegedi Tudományegyetem Ahol tudás és szándék találkozik

Kultúra, sport, szabadidő  --  SZTE Kulturális Iroda  --  Pályázatok,versenyek
A 2010-2011-es tanév első félévének díjazottjai

Díjazottak 2010/2011. I. félév

 

 

Egyetemi Vers- és Prózamondó Verseny

Versmondók

I. Nagy Róbert (BTK III. magyar)

II. Simonyi Lili (JGYPK I. ének-zene)

III. Czékus Andrea (BTK III. esztétika)

Jutalom: Korponai Hajnalka (JGYPK III. gyógypedagógia)

Iovanovici Afrodita (BTK III. magyar)

Pócs Dávid (ÁOK V. általános orvos)

Prózamondók

I. Karácsonyi Éva (TTIK I. Msc környezettudomány)

II. Juhász Csilla (BTK III. néprajz – kommunikáció)

 

A zsűri tagjai:

Dr. T. Molnár Gizella intézetvezető főiskolai tanár (JGYPK Felnőttképzési Intézet)

Sándor János rendező, Jászai-díjas Érdemes Művész

Borovics Tamás színművész, Szegedi Nemzeti Színház

Balog József újságíró, SZTE BTK Kommunikáció és Médiatudományi Tanszék

Beslin Anita szerkesztő, riporter MR Szegedi Körzeti Stúdió

Tajti Gabriella irodavezető (SZTE Kulturális Iroda)

 

Egyetemi Zenei Verseny

Komolyzene kategória

II. Fazekas Flóra Franciska fuvola (TTIK III. környezetmérnök)

III. Nagyapáti Noémi magánének (BTK I. Anglisztika MA)

 

Népzene kategória

I. Székej Égető Krisztián citera (TTTIK gazdaságinformatika MA I .)

II. Szűcs Bálint koboz (ÁJTK I. nemzetközi tanulmányok)

III. Molnár Eszter Ágnes népdalénekes (JGYPK I. képi ábrázolás)

 

Jazz, musical, sanzon kategória

I. Mezzo 3 (Soós Enikő ének BTK magyar-kommunikáció MA I., Vidovenyecz Mihály dob BTK filozófia, Gyöngyösi Barna zongora, Gyöngyösi Gergő gitár)

I. Tóth Jonatán ének (BTK III. romanisztika - olasz)

II. Patkós Ibolya ének (MK III. élelmiszermérnök)

III. Huszár Sándor zongora (GTK kereskedelem és marketing)

Jutalom: Tajti Zoltán ének (BTK I. anglisztika)

Hodur Sára Veronika ének (GTK III. kereskedelem és marketing)

Nagy Róbert ének (BTK III. magyar)

 

A zsűri tagjai:

Száz Krisztina zenei referens, Szeged Város Önkormányzata, Szegedi Egyetemi Énekkar vezetője

Ivánovics Tünde népdalénekes

Zsigmond Zoltán zongoraművész, főiskolai docens SZTE ZMK

Meszlényi László főiskolai docens, oboaművész

Kosztándi István hegedűművész

Andrejcsik István operaénekes


„Szerelem, szerelem” verspályázat

 

I. Új Krisztina (JGYPK I. sajtótechnikus)

II. Pál Sándor (BTK történelem-magyar)

III. Bártfai Rita (GTK I. gazdaságinformatikus Msc.)

 

„Itt van az ősz, itt van újra” verspályázat

I. Új Krisztina (JGYPK I. sajtótechnikus)

II. Pál Sándor (BTK történelem-magyar)

III. Gellérfi Bence (BTK I. kommunikáció és médiatudomány)

A zsűri tagjai:

Orcsik Roland egyetemi tanársegéd, szerkesztő, kritikus, SZTE BTK Szláv Tanszék

Lázár Bence András költő

 

„TOP Secret” Naplópályázat

I. Nyári Imre (JGYPK I. sajtótechnikus)

II. Verebélyi Virág Leila (BTK I. informatikus-könyvtáros)

III. Forgács Viktória (ÁJTK V. jogász)

A zsűri tagjai:

Gaborják Ádám irodalmár, szerkesztő PhD hallgató (BTK modern Magyar Irodalom Tanszék), Egyed Erika kulturális szervező

 

A díjazottak a pénzjutalmat és Rektori Oklevelet kaptak.

 

 

 

audmax1_230x154.png

Rendezvénynaptár *

  • Mérnöki gyakorlat (nappali és levelező tagozat)
    július 13. - október 09.
  • Véradó Medikusok Hete
    augusztus 03. - augusztus 09.
  • SZOTE Gólyatábor '20
    augusztus 16. - augusztus 19.
  • Mérnöki gyakorlat I. beszámoló (nappali tagozat)
    augusztus 27.
  • Versenyalapú (normál) kurzusfelvétel
    augusztus 31. - szeptember 20.

Címkefelhő

BTK  Diplomaosztó  Egyetemi Tavasz  Egyetemi Élet  Egyetemi élet  Esemény  Fókusz  Irodalom  JGYPK  Kulturális Iroda  Kultúra  Kutatók Éjszakája 2009  SZTE Kulturális Iroda  SZTE Kultúrális Iroda  Sport  Szabadegyetem  TIK  TTIK  Tárca  ZMK