2021. november 27., szombat English version
Archívum  --  2010  --  10. szám - 2010. október 11.  --  Sport
Sport
Haj­da­ná­ban-da­ná­ban, még a nyá­ron tör­tént, egész pon­to­san jú­li­us 4-én, hogy a ma­gyar fér­fi egye­te­mi-fő­is­ko­lai vá­lo­ga­tott meg­nyer­te a ha­zai ren­de­zé­sű ké­zi­lab­da-vi­lág­baj­nok­sá­got. A nem­ze­ti csa­pat­ban ki­emel­ke­dő tel­je­sít­ményt nyúj­tott a sze­ge­di egye­te­men ta­nu­ló, har­mad­éves ke­res­ke­de­lem és mar­ke­ting sza­kos Varsandán Mi­lán, aki az el­ső osz­tá­lyú Kecs­ke­mé­ti KSE bal­szél­ső­je. Ve­le be­szél­get­tünk a vb-ről és a je­len­le­gi klub­csa­pa­tá­ról.
2010. október 21.
Címkék: Sport
Hét esz­ten­dő után ját­szott új­ra él­vo­nal­be­li mér­kő­zést Sze­ged fér­fi ko­sár­lab­da­csa­pa­ta: a Dél-Konstrukt SZTE-Szedeák gár­dá­ja szom­ba­ton 86-77-re kapott ki Pak­son. A kö­vet­ke­ző na­pok so­rán két­szer is ha­zai pá­lyán lát­hat­juk a fi­ú­kat: előbb pén­te­ken a cím­vé­dő Za­la­eger­szeg, majd jö­vő szer­dán a Pécs lá­to­gat az újszege­di sport­csar­nok­ba!

• Szorgalmi időszak 2021/22 I. félév
    szeptember 06. - december 11.
  • Szorgalmi időszak
    szeptember 06. - december 11.
  • 2021/22-es tanév szorgalmi időszak
    szeptember 09. - december 13.
  • Kolozsvárról Szegedre – dokumentumtárlat a szegedi egyetem történetéről
    október 07. - december 01.
  • PhD defense / PhD védés
    november 29.