2015. július 1., szerda English version
Archívum  --  2005  --  1. szám - 2005. január. 24.  --  Egyetemi élet
Megjelent a felvételi tájékosztató kiegészítése
A Felsőoktatási felvételi tájékoztató 2005 című kiadvány megjelentetése óta a felsőoktatási intézmények néhány új alapfokozatot adó szak, felsőfokú szakképzés indítására kaptak engedélyt, illetve kisebb módosítások, pontosítások közzétételét kérték. Ezért az Oktatási Minisztérium január közepén megjelentette a felvételi tájékoztató kiegészítését. A jelentkezők érdekében megjelenő kiegészítések a felvételi tájékoztatóval együtt értelmezhetők és használhatók. A megjelent információkkal kapcsolatban további felvilágosításokat az intézmények tanulmányi osztályai adnak. A kiadvány elektronikus formában elérhető az www.om.hu és www.felvi.hu honlapokon. Az SZTE Mezőgazdasági Főiskolai Kara BSc szintű mezőgazdasági mérnöki képzést indít nappali és levelező tagozaton, míg az élelmiszeripari főiskolai karon BSc szintű mezőgazdasági és élelmiszeripari gépészmérnöki képzésre lehet jelentkezni a korábbiakban meghirdetetteken túl.

Címkék

Legújabb híreink

• GTK - CIB ECOdemia Vállalati Egyetem 2015
    július 01.