2015. április 26., vasárnap English version
Archívum  --  2005  --  1. szám - 2005. január. 24.  --  Egyetemi élet
Megjelent a felvételi tájékosztató kiegészítése
A Felsőoktatási felvételi tájékoztató 2005 című kiadvány megjelentetése óta a felsőoktatási intézmények néhány új alapfokozatot adó szak, felsőfokú szakképzés indítására kaptak engedélyt, illetve kisebb módosítások, pontosítások közzétételét kérték. Ezért az Oktatási Minisztérium január közepén megjelentette a felvételi tájékoztató kiegészítését. A jelentkezők érdekében megjelenő kiegészítések a felvételi tájékoztatóval együtt értelmezhetők és használhatók. A megjelent információkkal kapcsolatban további felvilágosításokat az intézmények tanulmányi osztályai adnak. A kiadvány elektronikus formában elérhető az www.om.hu és www.felvi.hu honlapokon. Az SZTE Mezőgazdasági Főiskolai Kara BSc szintű mezőgazdasági mérnöki képzést indít nappali és levelező tagozaton, míg az élelmiszeripari főiskolai karon BSc szintű mezőgazdasági és élelmiszeripari gépészmérnöki képzésre lehet jelentkezni a korábbiakban meghirdetetteken túl.

GYTK1_230x154.png

Címkék

Legújabb híreink

• Változó vallási kultúra, változó értékrend 3.
    március 27. - április 27.
  • A fiatal Korunk - 89 évesen
    április 13. - május 22.
  • ETSZK Kari Nap - Az ETSZK HÖK egész napos rendezvénye
    április 22. - április 27.
  • Irinyi János Középiskolai Kémiaverseny döntő
    április 24. - április 26.
  • Agykontroll tanfolyam
    április 26.