2024. március 28., csütörtök English version
Archívum  --  2009  --  12. szám - 2009. november 23.  --  Egyetemi élet
Egye­te­mi Jó­té­kony­sá­gi Mi­ku­lás
Címkék: Egyetemi Élet
Im­már má­so­dik al­ka­lom­mal ren­de­zik meg az Egye­te­mi Jó­té­kony­sá­gi Mi­ku­lás ün­nep­séget a Sze­ge­di Tu­do­mány­egye­tem és a Rotaract Club Sze­ged kö­zös szer­ve­zé­sé­ben de­cem­ber 4-én a Jó­zsef At­ti­la Ta­nul­má­nyi és In­for­má­ci­ós Köz­pont kong­res­­szu­si ter­mé­ben.
A ren­dez­vény­re kö­zel 400 sé­rült és hát­rá­nyos hely­ze­tű gyer­me­ket vár­nak a szer­ve­zők, aki­ket kö­zel egyórás mű­sor­ral és aján­dék­cso­mag­ok­kal lep­nek meg. A mű­sor­ban fel­lép a Sze­ge­di Egye­te­mi Szín­pad, az Uni­ver­si­tas Szim­fo­ni­kus Ze­ne­kar ka­ma­ra­cso­port­ja és a MikuBand Szé­kely Eri­ka ve­ze­té­sé­vel. Az elő­adás dél­előtt 10 óra­kor kez­dő­dik, és a Sze­ge­di Tu­do­mány­egye­tem rek­to­ra, Sza­bó Gá­bor mond kö­szön­tőt. Amen­­nyi­ben Te is ré­sze­se sze­ret­nél len­ni a kez­de­mé­nye­zés­nek, je­lent­kezz no­vem­ber 27-ig az olam­per@ya­hoo.­com e-mail cí­men vagy a 70/7750-898-as számon. Tedd szeb­bé Te is a sze­ge­di gye­re­kek ün­ne­pét!