2024. április 19., péntek English version
Egyetemi eseménynaptár
Programok 2008.11.24-2008.11.30.
November 26. (szerda):

GM-növények: áldás vagy átok címmel tart előadást a Szabadegyetem-Szeged sorozatban Dudits Dénes főigazgató (MTA Szegedi Biológiai Központ) november 26-án 18 órától.
Helyszín: az SZTE József Attila Tanulmányi és Információs Központ kongresszusi terme (Ady tér 10.).

November 27. (csütörtök):

Prezentációs technikák tréninget tart az SZTE Karrier Iroda november 27-28-án (csütörtök-péntek). A hallgatóknak a tréningek során lehetőségük van különféle szerepeket, helyzeteket kipróbálni, előzetes tapasztalatokat, élményeket gyűjteni. Az interaktív, gyakorlatorientált foglalkozások az álláskeresésre való felkészítés mellett a személyiségfejlődést, illetve néhány speciális készség fejlesztését célozzák.
A tréningeken való részvétel ingyenes. Bővebb információk a www.sztekarrier.hu weboldalon a Képzések menüpont alatt.
Helyszín: SZTE József Attila Tanulmányi és Információs Központ (Ady tér 10.).

November 28. (péntek):

Csillagászati és űrkutatási kiselőadások és távcsöves bemutatók az újszegedi csillagvizsgálóban az SZTE TTIK Kísérleti Fizikai Tanszék szervezésében november 28-án 18 órakor.
Helyszín: Újszeged, Kertész utca, a 70-es autóbusz Hatházak megállójától kb. 300 méterre. Bővebb információ: http://astro.u-szeged.hu.