2024. április 20., szombat English version
Egyetemi eseménynaptár
Programok 2008.12.08-2008.12.14.

December 10. (szerda):

Hippocampus a mentális betegségek fókuszában címmel tart előadást Boncz István egyetemi docens (SZTE ÁOK Pszichiátriai Klinika, Szeged) az SZTE ÁOK Pszichiátriai Klinika „Elme Mater” tudományos továbbképző programjának keretében december 10-én 14.30-kor.
Helyszín: az új klinikai tömb földszinti tanterme (Semmelweis u. 6.).

A környezeti válság gyökerei címmel tart előadást a Szabadegyetem-Szeged sorozatban Tóth János egyetemi docens (SZTE BTK Társadalomelméleti Intézet Filozófia Tanszék) december 10-én 18 órától.
Helyszín: az SZTE József Attila Tanulmányi és Információs Központ kongresszusi terme (Ady tér 10.).

December 12. (péntek):

Csillagászati és űrkutatási kiselőadások és távcsöves bemutatók az újszegedi csillagvizsgálóban az SZTE TTIK Kísérleti Fizikai Tanszék szervezésében december 12-én 18 órakor.
Helyszín: Újszeged, Kertész utca, a 70-es autóbusz Hatházak megállójától kb. 300 méterre. Bővebb információ: http://astro.u-szeged.hu.