2024. április 25., csütörtök English version
Egyetemi eseménynaptár
Programok 2008.12.01-2008.12.07.
December 3. (szerda):

Fordtól a Google-ig: létezik-e ideális menedzser/menedzsment? címmel tart előadást a Szabadegyetem-Szeged sorozatban Majó Zoltán adjunktus (SZTE GTK Üzleti Tudományok Intézete Marketing-Menedzsment Szakcsoport ) december 3-án 18 órától.
Helyszín: az SZTE József Attila Tanulmányi és Információs Központ kongresszusi terme (Ady tér 10.).

December 4. (csütörtök):

Összevont egyetemi nyílt nap lesz a Szegedi Tudományegyetemen december 4-én 9-16 óra között. A rendezvényen az érdeklődő felvételizők, tanáraik és kísérőik megismerhetik a Szegedi Tudományegyetem, a tizenkét kar képzési kínálatát, illetve tájékoztatást kapnak a felvételi eljárás tudnivalóiről is. A SZTE Karrier Iroda és az Egyetemi Életvezetési Tanácsadó Központ munkatársai karrierjósdával és életvezetési tanácsokkal várják a látogatókat.
Helyszín: SZTE József Attila Tanulmányi és Információs Központ (Ady tér 10.).

December 5. (péntek):

Csillagászati és űrkutatási kiselőadások és távcsöves bemutatók az újszegedi csillagvizsgálóban az SZTE TTIK Kísérleti Fizikai Tanszék szervezésében december 5-én 18 órakor.
Helyszín: Újszeged, Kertész utca, a 70-es autóbusz Hatházak megállójától kb. 300 méterre. Bővebb információ: http://astro.u-szeged.hu.