2021. december 8., szerda English version
Archívum  --  2010  --  6. szám - 2010. április 19.  --  Szabadegyetem
Szabadegyetem
Ho­gyan kap­cso­ló­dik ös­­sze a ka­ti­ca­bo­gár és az in­for­ma­ti­ka? Ho­gyan né­zett ki az M3-as szá­mí­tó­gép? Musz­ka Dá­ni­el már­ci­us 31-i elő­adá­sa ér­de­kes pél­dák­kal il­luszt­rál­ta a szá­mí­tó­gé­pek fej­lő­dé­sé­nek tör­té­ne­tét a Sza­bad­egye­tem – Sze­ge­den.
Címkék: Szabadegyetem
Ki gon­dol­ta vol­na, hogy Bo­lí­via la­kos­sá­ga, bár az ország te­rü­le­te 1 mil­lió négy­zet­ki­lo­mé­ter, Ma­gyar­or­szá­gé­val meg­e­gyező? Eb­ben a dél-ame­ri­kai or­szág­ban ma 36 in­di­án nép­cso­port él, a gyar­ma­to­sí­tás ko­rá­ban azon­ban szá­muk még 400 volt. Sza­bó Hen­ri­ette előadásá­val a még fenn­ma­radt nép­cso­por­to­kat hoz­ta kö­ze­lebb hoz­zánk áp­ri­lis 14-én a Sza­bad­egye­te­men.
Címkék: Szabadegyetem

• Szorgalmi időszak 2021/22 I. félév
    szeptember 06. - december 11.
  • Szorgalmi időszak
    szeptember 06. - december 11.
  • 2021/22-es tanév szorgalmi időszak
    szeptember 09. - december 13.
  • Máthé András fotóművész: Egy kis életmű című kiállítása
    november 25. - december 12.
  • Szeged Street Photography Collective Kiállítás
    december 01. - december 17.