2024. április 20., szombat English version

Archívum  --  2008  --  7. szám - 2008. április 21.  --  Riport
Riport
2008. április 22.
A Szegedi Tudományegyetem Juhász Gyula Pedagógusképző Karának testnevelési tanszékén több évtizedes hagyománya van a tavaszköszöntésnek. Minden év áprilisában egy napra sportos mulatság költözik a Topolya sori csarnokba. A Trapp-nap betűi idén április 16-án satírozták pirosra a tesisek naptárjait.
Szeszélyes áprilisi időben tartok a SZOTE-pálya felé. Borult az ég, hűvös van, nem éppen a legjobb időjárás egy szabadtéri programhoz – gondolom magamban. Ennek ellenére amint a sarokra érek, elkap egy a nyári fesztiválokéra emlékeztető hangulat: már innen hallani a dübörgő zenét, és érezni a sült hús illatát. Lehet, hogy mégsem olyan rossz időpont a nyolcadik SZEFHE-diáknapok utolsó napjának „szabadtéri őrületéhez”...