2024. április 26., péntek English version
Archívum  --  2005  --  7. szám - 2005. április 11.  --  OTDK-sarok
Különdíjak, kiemelt dicséretek
A XXVII. OTDK-n több szegedi hallgató nyert különdíjat, részesült kiemelt dicséretben vagy dicséretben. Eddig összesen 49 ilyen jellegű elismerést söpörtek be egyetemünk hallgatói. Az ő nevüket az előző számban helyhiány miatt nem közöltük, most pótoljuk ezt a hiányosságot.
Angyal Áron-Koczor Kristóf (JGYTFK, Kamaraének), Bagaméry Gáspár (ÁJTK, Kereskedelmi jog), Balogh Renáta (TTK, Optika), Bende Zsuzsanna (ÁOK, Konzervatív klinikai orvostudomány), Bereczki Zsolt (TTK, Archeobiológia), Borcsa Botond (GYTK, Gyógyszerésztudomány), Boros Tamás (ÁJTK, Jog- és állambölcselet II.), Borsos Éva (TTK, Genetika), Budai Judit (TTK, Fizika – Anyagtudomány), Csanádiné Retkovszki Edit – Szépe Erika (SZÉF, Agrártudományi Szekció), Farkas Zsuzsanna-Ocskó Tímea (JGYTFK, A testnevelés- és a sport társadalomtudományi kérdései), Fehér Angéla (SZÉF, Élelmiszertudomány), Földes Tibor Lajos (BTK, Filozófia II.), Gorgyán Anikó (JGYTFK, Differenciáló pedagógia), Hracskó Zsuzsanna (TTK, Biokémia II.), Horváth Krisztina (TTK, Állatélettan), Institóris Ádám (ÁOK, Morfológia), Juhász Eszter (GYTK, Gyógyszerésztudomány), Juhász Gábor (TTK, Neurobiológia), Karnitscher Tünde (BTK, Német klasszikus irodalom), Kasza Ádám-Faragó Szabolcs (TTK, Programozási technológiák), Király Kinga (ÁJTK, Polgári jog I.), Kis-Gerőcz Marianna-Kis Judit Nikoletta (JGYTFK, A testnevelés és a sport tantárgypedagógiai kérdése), Kolbert Zsuzsanna (TTK, Növényélettan), Korsós Péter (MFK, Agrárműszaki tagozat), Kovács Katalin (TTK, Virológia), Lovász Gabriella (TTK, Archeobiológia), Lőrinczy Judit (ÁJTK, Alkotmányjog II.), Lőrinczy Judit (ÁJTK, Büntetőjog I.), Makai Zoltán (TTK, Csillagászat), Mitnyán Lajos (BTK, Esztétika), Nyírő Anita (JGYTFK, Iparművészet), Rosta Judit (TTK, Neurobiológia), Sándor Andrea (TTK, Geomorfológia I.), Ungvári Ildikó (TTK, Immunológia), Wilhelm Anita (JGYTFK, Hangszeres előadók), Zhang Yu (ZFK, Népzene), Zsadányi-Nagy Zsanett (BTK, Általános – kognitív pszichológia).
Az I. helyezettek közül különdíjat is kapott Gleszer Norbert (BTK, Folklór) és Iván Szabolcs (TTK, Számítástudomány), valamint Szabó Zsuzsanna (JGYTFK, Énekes előadók). A Kémiai és Vegyipari Szekció Környezeti kémia és környezettechnológia tagozatában győztes Horváth Endre (TTK) pályázati lehetőséget nyert a Mindentudás Egyeteme különdíjára.

Dicséretben részesültek:
András Eduárd-Kassay Zsombor-Salamon Hajnalka (TTK, Kőzettan és vulkanológia), Blanka Viktória (TTK, Geomorfológia I.), Csákó Tamás (TTK, Anyagtudomány), Dénes Attila (TTK, A matematika alkalmazásai), Kákonyi Róbert (TTK, Optika), Major Csaba Ferenc (TTK, Optika), Szebényi Kornélia (TTK, Komplex rendszerek fizikája).

etszk1_230x154.png

Címkék