SZTE BTK 2017. január

2017. január 31.

Az SZTE BTK televíziós magazinja 2017. évi első adásában azt járja körbe, miért érdemes Szegedre és a Bölcsészettudományi Karra jönni tanulni. Persze azért ezenkívül belefért egy kis elmélkedés a wikipédiáról, új rovatot indítottunk SminkmaSZTEr címmel és megnéztük, mit csinált három régészhallgató Kínában.

2017. január 23.
2017. január 20.

December 11-én hétfőn és 2018.január 27-én, szombaton tartjuk nyílt napjainkat a szegedi bölcsészkar Egyetem utcai főépületében, amire ez alkalommal is sok érdekes és hasznos programmal várjuk az érdeklődőket.

2017. január 16.
2017. január 11-én, 100 éves korában elhunyt a szegedi bölcsészkar latin-ógörög tanári, majd görög irodalom és filozófia szakos öregdiákja.
2017. január 13.

A bölcsészkar két gyakornoki helyet hirdet a 2017/tavaszi félévben az SZTE Karrier Iroda Alternatív Gyakornoki Promgramjának keretében.

2017. január 02.

A Mórahalmi Általános Iskolások segítségével készült a BTK televíziós magazinjának decemberi adása. Még a karácsony hangulat lengi be ezt a 30 percet, de azért ott voltunk egy remek Margaret Island koncerten a JATÉ-ban, megmutatjuk, hol próbálhatja ki a lovassportot a szegedi egyetemista és milyen szolgáltatásokat nyújt a TIK a vizsgaidőszakban.

Friss Hírek

Friss Hírek RSS

Boritokep_36

Hetvenhét kutató, köztük az SZTE Bölcsészet- és Társadalomtudományi kar öt munkatársa vette át 2024 áprilisában az MTA doktora címért járó oklevelet. Az Országos Széchényi Könyvtárban szervezett ünnepélyes átadón várták azon kutatókat, akik kiemelkedő tudományos munkásságukat egy doktori műben összegezték, eredményeik egy kiemelt részét pedig sikeresen megvédték.