2024. április 20., szombat English version

Archívum  --  2007  --  2. szám - 2007. február 12.  --  Mindentudás Egyeteme
Mindentudás Egyeteme
2007. december 17.
Az őszi félév utolsó két előadását már nem volt alkalmunk bemutatni közvetlenül a program után, de kedvcsinálónak a most kezdődő szemeszterhez ezeket is röviden összefoglaljuk. A december hatodikai előadást Garai László, az SZTE GTK Gazdaságpszichológiai Szakcsoport nyugalmazott egyetemi tanára tartotta „Proletárköltő? Szerelmes költő? Istenes költő? József Attila identitásai” címmel.
A Biopolisz fejlesztési program egyik modulja a szoftveripari fejlesztési projekt. Az informatika rohamos térnyerése a gazdaság és tudomány területén napjainkban nyilvánvalóvá vált. Alig van olyan terület, ahol az informatikai alkalmazások kritikus szerepe megkérdőjelezhető. A tavalyi év utolsó előadását Gyimóthy Tibor, az SZTE TTK Informatikai Tanszékcsoport Szoftverfejlesztés Tanszékének tanszékvezető egyetemi docense tartotta.