2021. december 8., szerda English version
Archívum  --  2010  --  8. szám - 2010. szeptember 13.  --  Sport
2010. szeptember 25.
A fal­lab­da- után az egye­te­mi eve­zős-vi­lág­baj­nok­sá­got is nagy si­ker­rel ren­dez­te meg a Sze­ge­di Tu­do­mány­egye­tem. 30 or­szág több mint 450 ver­seny­ző­je vit­te Sze­ged és egye­te­münk jó hír­ne­vét. A Nem­zet­kö­zi Egye­te­mi Sport­szö­vet­ség (FISU) is elé­ge­dett volt, ami egy jö­vő­be­ni vb-pá­lyá­zat­nál so­kat ér­het.
Címkék: Sport
Az NB I/B baj­no­ka­ként az SZTE hat­ha­tós tá­mo­ga­tá­sá­val im­már a leg­ma­ga­sabb osz­tály rajt­já­ra ké­szül a Dél-Konstrukt SZTE-Szedeák fér­fi ko­sár­lab­da­csa­pa­ta. A sze­ge­di gár­da szak­mai stáb­já­ban és ke­re­té­ben is tör­tén­tek vál­to­zá­sok a nyá­ron. A cél egy­ér­tel­mű: meg­ka­pasz­kod­ni az A cso­port­ban.
Címkék: Sport

• Szorgalmi időszak 2021/22 I. félév
    szeptember 06. - december 11.
  • Szorgalmi időszak
    szeptember 06. - december 11.
  • 2021/22-es tanév szorgalmi időszak
    szeptember 09. - december 13.
  • Máthé András fotóművész: Egy kis életmű című kiállítása
    november 25. - december 12.
  • Szeged Street Photography Collective Kiállítás
    december 01. - december 17.