2024. április 20., szombat English version
Archívum  --  2009  --  9. szám - 2009. szeptember 28.  --  Egyetemi élet
Új egye­te­mi és fő­is­ko­lai ta­ná­rok
Címkék: Egyetemi Élet
Új egye­te­mi és fő­is­ko­lai ta­ná­rok vet­ték át ki­ne­ve­zé­sü­ket szep­tem­ber­ben a Sze­ge­di Tu­do­mány­egye­tem kü­lön­bö­ző ka­ra­in.
Pro­fes­­szor­rá ne­vez­ték ki a kö­vet­ke­ző ok­ta­tó­kat, ku­ta­tó­kat: Bene­dict Mi­hály (az MTA dok­to­ra, a TTIK El­mé­le­ti Fi­zi­kai Tan­szék tan­szék­ve­ze­tő­je), Bol­dog­kői Zsolt (az MTA dok­to­ra, az ÁOK Or­vo­si Bi­o­ló­gi­ai In­té­zet tan­szék­ve­ze­tő­je), Dom­bi And­rás (az MTA dok­to­ra, a TTIK Szer­vet­len és Ana­li­ti­kai Ké­mi­ai Tan­szék tag­ja, az SZTE ku­ta­tá­si, fej­lesz­té­si és in­no­vá­ci­ós igaz­ga­tó­ja), Gorzó Ist­ván (a FOK Kon­zer­vá­ló Fo­gá­sza­ti és Endodon­ci­ai Tan­szék és Par­o­don­toló­giai Tan­szék tan­szék­ve­ze­tő­je), Ko­vács Ár­pád (a GTK Pénz­ügyek és Nem­zet­kö­zi Gaz­da­sá­gi Kap­cso­la­tok In­té­zet tag­ja, az Ál­la­mi Szám­ve­vő­szék el­nö­ke), Mol­nár Pál (az MTA dok­to­ra, a MK Öko­nó­mi­ai és Vi­dék­fej­lesz­té­si In­té­zet tag­ja, az Eu­ró­pai Mi­nő­ség­ügyi Szer­ve­zet Ma­gyar Nem­ze­ti Bi­zott­ság el­nö­ke-fő­igaz­ga­tó­ja), Nagy Fe­renc (az ÁOK I. sz. Bel­gyó­gyá­sza­ti Kli­ni­ka tag­ja), Pif­fkó Jó­zsef (az ÁOK Arc- Áll­csont- és Száj­se­bé­sze­ti Kli­ni­ka tan­szék­ve­ze­tő­je), Ress­né Ivan­ics Má­ria (az MTA dok­to­ra, a BTK Alta­jiszti­ka Tan­szék tan­szék­ve­ze­tő­je), Som­fay At­ti­la (az ÁOK Tü­dő­gyógy­ásza­ti Tan­szék tan­szék­ve­ze­tő­je), Soós Gyöngy­vér (a GYTK Kli­ni­kai Gyógy­sze­ré­sze­ti In­té­zet tan­szék­ve­ze­tő­je), Tubolyné Hor­váth Gyön­gyi (az MTA dok­to­ra, az ÁOK Élet­ta­ni In­té­zet tag­ja), Vágvöl­gyi Csa­ba (az MTA dok­to­ra, a TTIK Mik­ro­bi­o­ló­gi­ai Tan­szék tan­szék­ve­ze­tő­je).
Fő­is­ko­lai ta­ná­rok let­tek: Kakuszi Bé­la Pé­ter (a JGYPK Ta­ní­tó- és Óvó­kép­ző In­té­zet Ma­gyar Szak­cso­port tag­ja) és Pa­jor Eni­kő (a JGYPK Fel­nőtt­kép­zé­si In­té­zet tag­ja).