2021. november 27., szombat English version
Archívum  --  2010  --  12. szám - 2010. november 15.  --  Egyetemi élet
Egyetemi élet
Az Eu­ró­pai Ku­ta­tá­si Ta­nács (ERC) tu­do­má­nyos ta­ná­csa Kez­dő tá­mo­ga­tá­sok (Start­ing Grants) pá­lyá­za­tán öt Ma­gyar­or­szá­gon élő pá­lya­kez­dő ku­ta­tá­si ter­vé­re adott tá­mo­ga­tást, köz­tük Röst Ger­gely ma­te­ma­ti­kus­nak, a SZTE Bo­lyai In­té­zet mun­ka­tár­sá­nak.
Címkék: Egyeteni Élet
Mi­lyen volt az egye­tem a klebels­ber­gi idők­ben? Kik és mit ta­nul­tak itt? Ilyen és ha­son­ló kér­dé­sek­re ta­lál­hat vá­laszt a ku­ta­tó, ha be­lép a Sze­ge­di Tu­do­mány­egye­tem Szak­le­vél­tá­rá­ba, a Szil­léri su­gár­út 12. szám alá.
Címkék: Egyeteni Élet

• Szorgalmi időszak 2021/22 I. félév
    szeptember 06. - december 11.
  • Szorgalmi időszak
    szeptember 06. - december 11.
  • 2021/22-es tanév szorgalmi időszak
    szeptember 09. - december 13.
  • Kolozsvárról Szegedre – dokumentumtárlat a szegedi egyetem történetéről
    október 07. - december 01.
  • PhD defense / PhD védés
    november 29.