2024. március 29., péntek English version

Archívum  --  2008  --  3. szám - 2008. február 18.  --  Sport
2008. február 19.
Sportrovatunk a Szegedi Tudományegyetem hallgatói által elért kimagasló sporteredményet foglalja össze, az SZTE csapatainak mérkőzéseiről, szerepléséről számol be.
2008. február 19.
Hatéves kora óta rendszeresen sportol. Hat év szertorna, majd tizenegy év fitnesz után mostanában egyre inkább a tanulmányaira és az edzősködésre helyezi a hangsúlyt Németh Andrea, a Juhász Gyula Pedagógusképző Kar harmadéves testnevelés-rekreáció szakos hallgatója. A kiskunhalasi „fitneszlady” 2007-ben az SZTE Jó tanuló-jó sportoló díjas hallgatója lett.
December végén vezetőedzőt váltott az OB I/B listavezetője, az Universitas Szeged női vízilabdacsapata. Kresák József helyett immár Hannauer Péter, az ÁOK hatodéves orvostanhallgatója irányítja a felnőtt-, illetve az ifjúsági együttes szakmai munkáját.