2024. április 19., péntek English version
Archívum  --  2010  --  5. szám - 2010. március 29.  --  Sport
Ping­pong­si­ke­rek a MEFOB-on
Címkék: Sport
Nagy­sze­rű­en sze­re­pel­tek az SZTE hall­ga­tói a Ma­gyar Egyetemi-Főiskolai Or­szá­gos Asz­ta­li­te­nisz-baj­nok­ság Pé­csen. A sze­ge­di­ek 2 arany-, 1 ezüst- és 3 bronz­ér­met sze­rez­tek. A csa­pat és az egyik pá­ros el­ső lett.
Fér­fi csa­pat: 1. Sze­ge­di Tu­do­mány­egye­tem I. (Er­dé­lyi Sza­bolcs – JGYPK test­n­evelő-edző-egészségfe­jlesztő, Kris­ton Dá­ni­el – BTK mé­dia-kom­mu­ni­ká­ció), 3. Sze­ge­di Tu­do­mány­egye­tem II. (Már­ki Ró­bert – GTK pénz­ügy-szám­vi­tel, Vígh At­ti­la – JGYPK test­n­evelő-edző-egészségfe­jlesztő). Fér­fi pá­ros: 1. Er­dé­lyi Sza­bolcs – Kris­ton Dá­ni­el (SZTE), 3. Már­ki Ró­bert – Vígh At­ti­la (SZTE). Fér­fi egyes: 2. Kris­ton Dá­ni­el (SZTE), 3. Er­dé­lyi Sza­bolcs (SZTE).