2024. április 25., csütörtök English version
Archívum  --  2007  --  8. szám - 2007. április 16.  --  Sport
A futsal NB II Keleti csoportjában előbb a Dupont FC otthonában veszített 5–2-re az Universitas Szeged (gól: Hegyesi és Dimic), majd hazai pályán Sólyom, Hegyesi és Dimic találataival 3–1-re győzte le a Gödöllői FK II. együttesét. Az utolsó felvonásban azonban hiába nyert 8–6-ra a Fáklya vendégeként, 36 ponttal a tabella 4. helyén végezve nem került be az 1-6. helyért folytatott rájátszásba.
A megyei I. osztályú labdarúgó-bajnokságban a több mint tucatnyi SZTE-s játékosat soraiban tudó Tisza Volán-Szeviép Kreizler és Babos góljaival 2–1 arányban múlta felül az Újszentivánt, a megyei II. osztályban az Universitas SC viszont hazai pályán 3–1-re veszített a Csanádpalotától, majd idegenben 2–1-re a Makói Spartacustól.
Az országos egyetemi-főiskolai asztalitenisz-bajnokságon szép sikereket arattak az SZTE-t képviselő versenyzők. Első lett a férficsapatunk (Lukács Levente, Szabó Krisztián) és a Szabó Krisztián-Kókai Ágnes vegyes páros, második helyezést szerzett a női csapat (Kókai Ágnes, Szabó Brigitta), a női egyesben Kókai, a Kókai-Szabó női, illetve a Lukács-Szabó vegyes páros, harmadik helyen végzett az SZTE II. férficsapata (Erdélyi Szabolcs, Szollár Viktor), férfi egyesben Lukács és férfipárosban ugyanő Szabó oldalán.
A március 31-i 7. T-Com Vivicittá Városvédő Futáson az SZTE karok közti bajnokságában a JGYPK (Frank Á., Csőke Sz., Kapitány Z., Nényei M., Vakán R., Bakaity D.) végzett az élen az ÁOK A és a BTK előtt. A férfiak mezőnyében Halászevics Áron az I. helyet, Halászevics Péter a II. helyet szerezte meg (mindketten az USC Szeged versenyzői).