2024. április 20., szombat English version
Archívum  --  2010  --  5. szám - 2010. március 29.  --  Sport
Üléseztek az eve­zős vb szer­ve­zői
Címkék: Sport

Ta­nács­ko­zást tar­tott a XI. Egyetemi-Főiskolai Eve­zős-vi­lág­baj­nok­ság szer­ve­ző­bi­zott­sá­ga. Az au­gusz­tu­si sze­ge­di vi­lág­baj­nok­ság­ra ed­dig 20 or­szág 350 részt­ve­vő­je ne­ve­zett Auszt­rá­li­á­tól Ka­na­dá­ig. A Maty-éri olim­pi­ai cent­rum ké­szen áll a ver­seny meg­ren­de­zé­sé­re, melyhez be­ve­ze­tő ren­dez­vé­nyek is kap­cso­lód­nak. Ezek kö­zül ki­eme­len­dő a má­jus 1-jén és 2-án sorra ke­rü­lő Simády Bé­la-em­lék­ver­seny a Maty-éren, va­la­mint az el­ső al­ka­lom­mal a Ti­szán má­jus 22-én, Sze­ged Nap­ja al­kal­má­ból meg­ren­de­zen­dő Sze­ged–Camb­rid­ge-eve­zős­ver­seny. A ver­seny le­bo­nyo­lí­tá­sá­hoz ön­kén­te­sek­re is szük­sé­gük van a szer­ve­zők­nek, a je­lent­ke­zé­se­ket a jsz­abo@s­port.u-szeged.hu e-mail cím­re vár­ják.

P. M. L.