2021. november 27., szombat English version
Archívum  --  2010  --  10. szám - 2010. október 11.  --  Egyetemi élet
Egyetemi élet
1996 óta a dip­lo­ma meg­szer­zé­sé­nek fel­té­te­le a nyelv­vizs­ga-bi­zo­nyít­vány. Ugyan­ak­kor idén Ma­gyar­or­szá­gon a vég­zős di­á­kok har­ma­da nem ve­het­te át a dip­lo­má­ját, mert nem tet­te le az adott fel­ső­ok­ta­tá­si in­téz­mény ál­tal elő­írt egy vagy ket­tő nyelv­vizs­gát. Szak­ér­tők sze­rint kü­lö­nö­sen rossz a hely­zet az ag­rár- és a mű­vé­sze­ti kép­zés te­rü­le­tén, ahol a vég­zet­tek fe­le nem kap­ta kéz­hez a vég­zett­sé­get iga­zo­ló ok­mányt.
Címkék: Egyetemi Élet
Ti­ze­dik al­ka­lom­mal ren­dez­ték meg a Sze­ge­di Val­lá­si Nép­raj­zi Kon­fe­ren­ci­át, me­lyet 1992-ben in­dí­tot­tak út­já­ra, és az­óta min­den pá­ros év­ben ke­rül rá sor.
Címkék: Egyetemi Élet
A Jugyu a Tisz­tább Sze­ge­dért kez­de­mé­nye­zés ke­re­te­in be­lül az SZTE Ju­hász Gyu­la Pe­da­gó­gus­kép­ző Ka­ra és a kar hall­ga­tói ön­kor­mány­za­ta park­gon­do­zá­si ak­ci­ót tar­tott az idén ta­vas­­szal örök­be­fo­ga­dott Ste­fá­ni­án.
2010. október 21.
25 cég, több mint 200 ál­lás­aján­lat, 100 gya­kor­no­ki po­zí­ció, cég­elő­adá­sok, in­gye­nes gra­fo­ló­gi­ai elem­zés, kre­a­tív sa­rok és a fel­ké­szí­tő prog­ra­mok utol­só nap­ja vár­ta az ér­dek­lő­dő­ket ok­tó­ber 6-án reg­gel­től a TIK-ben az SZTE őszi állásbörzén.
Második alkalommal rendezték meg az SZTE Mes­ter­kép­zé­sek Nyílt Nap­ját
A megváltozott helyzet megfelelő
informáltságot kíván
2010. október 21.
A hall­ga­tói és in­téz­mé­nyi szol­gál­ta­tás­fej­lesz­tés
_MG_20422_230x154.png

• Szorgalmi időszak 2021/22 I. félév
    szeptember 06. - december 11.
  • Szorgalmi időszak
    szeptember 06. - december 11.
  • 2021/22-es tanév szorgalmi időszak
    szeptember 09. - december 13.
  • Kolozsvárról Szegedre – dokumentumtárlat a szegedi egyetem történetéről
    október 07. - december 01.
  • PhD defense / PhD védés
    november 29.